Warning: file_get_contents(https://servis.mgm.gov.tr/api/sondurumlar?merkezid=97703): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/altuncutermal/public_html/app/site/controller/main.php on line 13
ALTUNCU TERMAL HOTEL - Otelimiz Hakkında Bilgiler
°C Armutlu :
Bilgi & Rezervasyon
0226 334 3979
Bilgi ve Rezervasyon : 0226 334 3979

Altuncu Termal Otel, Yalova Armutlu Kaplıcaları mevkiinde, Osmanlı kültürünü yansıtan Termal Otelimiz ; Türk hamamı, fin hamamı, sağlık üniteleri, sauna, termal havuzlar, aile havuzları,açık yüzme havuzları, fizik tedavi merkezi ile donatılmış ve Armutlunun zengin kaplıca suyuna sahiptir. 

Çam ormanlarının,kaplıcanın ve denizin olduğu bölgede keyifli bir tatil sunmaktadır. Sabah kahvaltısı ve Akşam yemekleri zengin çeşitleri ile açık büfe olarak deniz manzaralı teraslarımızda nezih bir ortamda sunulmaktadır. otelde 78 oda 130 yatak kapasitesi mevcuttur. 

Odaların tamamında 24 saat termal sudan faydalanabileceğiniz banyo, mini buzdolabı, tv, wireless, klima,saç kurutma makinesi mevcuttur. spa merkezinde,bulunan hamam,havuz,buhar odası ve şok havuzu bay-bayan ayrı olarak hizmet vermektedir. Altuncu Termal Otele,İstanbul Yenikapı ve Kadıköyden her gün yapılmakta olan denizotobüsü seferleri ile 1 saatte ulaşabilirsiniz.


Rezervasyon Hattı

0226 334 3979